Czy istnieje fuga doskonała? Znamy produkt, któremu do ideału niedaleko! Mowa tu o ceramizowanej spoinie, która już od kilku lat zdobywa coraz większą popularność na rynku materiałów wykończeniowych. Przekonaj się, dlaczego jest warta twojej uwagi!

Ceramiczny wypełniacz zapewnia fudze trwałość

Ceramizowana fuga charakteryzuje się wykorzystaniem specjalnego wypełniacza: ziarna piasku tworzące materiał pokrywane są szkliwem ceramicznym. Dzięki temu masa posiada wysoką wytrzymałość wewnętrzną, lecz także doskonałą trwałość na zabrudzenia, którą zapewnia jej charakterystyka techniczna. Fuga ceramiczna pozostaje całkowicie wodoodporna i jednorodna tak kolorystycznie, jak też pod względem wyglądu powierzchni. Również czyszczenie nie nastręcza trudności – spoinę myje się tak samo, jak same płytki.

Ceramizowana fuga odporna na wilgoć

Powyższa charakterystyka sprawia, że fuga ceramiczna sprawdzi się wszędzie tam, gdzie narażona będzie na częsty kontakt z wodą, tłuszczem i innymi zabrudzeniami. Obszar przy kuchennym zlewie, pokrycie przy brodziku prysznica, a także zadaszony taras – wszędzie tam ceramiczna spoina sprawdzi się doskonale. Dzięki swoim właściwościom fuga tego typu charakteryzuje się także dużą wytrzymałością, co gwarantuje jej pozostawanie w świetnej kondycji nawet przez kilka lat od położenia.

www.youtube.com/watch?v=DZ1i-6d8IqA