Sprawdzone połączenie stosowane w nowoczesnych łazienkach to gra dużych akcentów – zestawu solidnej armatury, lekkiego szkła i wnoszącego naturalność drewna. Zastosowanie ciemnych materiałów na ścianie podkreśli ekskluzywny charakter łazienki. Sprawdź czym jeszcze charakteryzują się nowoczesne łazienki!

Doskonały przykład nowoczesnego łazienkowego dizajnu daje firma Tres, zajmująca się produkcją baterii, paneli z hydromasażem, brodzików natryskowych i akcesoriów łazienkowych. Produkty tej firmy zapewniają funkcjonalność wzornictwa i to w każdym detalu. Za sprawą stylowych chromowanym elementów, armatura z serii Loft Tres pełni w łazience również funkcję ozdobną. Z kolei Flat-Tres przykuwa uwagę swoją smukłością i opływowym kształtem. Fanom nowoczesnych rozwiązań z pewnością przypadną do gustu zestawy natryskowe Max-Tres z baterią termostatyczną i niezwykle intuicyjnym w obsłudze panelem dotykowym. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologi w bateriach mamy całkowitą kontrolę nad natryskiem i temperaturą wody. Możemy czerpać przyjemności płynące z kojącego prysznica.

O ostatecznym efekcie zadecyduje światło, które nada blasku całemu wnętrzu. W nowoczesnych łazienkach brak światła naturalnego nie stanowi problemu. Nowoczesny a jednocześnie intymny charakter podkreśli w łazience oświetlenie ledowe montowane pod szafkami. Dla tych co lubią efekty, proponujemy niedrogi a przyciągający uwagę detal – niebieskie podświetlenie diodami LED. Pomysłem wartym kopiowania jest oświetlenie pod wanną lub umieszczenie oświetlenia w przerwie między podłogą i sufitem.

Nowoczesna łazienka to przede wszystkim minimalizm aranżacyjny i zastosowanie technologi, które ułatwiają oraz umilają wykonywanie codziennych czynności. Żaden z elementów wyposażenia łazienki nie może przytłaczać, ale warto trochę poszaleć ze światłem oraz kolorami na ścianach i podłodze. Przy wyborze armatury, należy kierować się regularnymi liniami. Oszczędność zdobień i dbałość o wysoką jakość materiałów sprawią, że łazienka będzie modna i ponadczasowa.